У Коростені відбудеться Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову»

13 жовтня у Коростені розпочнеться Всеукраїнську літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову».

Захід відбудеться усуботу, в Коростенському районному будинку культури (вул. І. Франка, 4) о 10-й годині.

«Це просто геніально!», – вигукнув, побачивши все, аксакал фестивалю, заслужений діяч мистецтв України, лауреат багатьох літературних премій Василь Довжик.

«Бачу матір стареньку… і щасливу усмішку побратима на цьому благодатному подвір`ї», – виголосив ще один надзвичайно талановитий і щедрий на вірші та пісні Микола Сингаївський.

«Сюди завжди хочеться їхати, бо це справжній літературний мегаполіс», – зазначив на цьому ж подвір`ї у 2009-му році голова Житомирської обласної організації Михайло Пасічник.

«Я радий, що маю таких друзів і колег, їду на це свято охоче, з настроєм, бо тут робля-ться грандіозні справи», – поділився своїми враженнями торік лауреат премії імені І. Огі-єнка Василь Сташук.

Хочеться згадати добрими й щирими словами ідейного натхненника цього фестивалю, нашого земляка, поета, гумориста, публіциста, заслуженого діяча мистецтв України Василя Юхимовича, якого знає вся Україна і не тільки, бо навіть якби не було його гарних і щирих поезій, була б одна, вже народна пісня «А льон цвіте синьо, синьо»

Здається, більше нічого говорити… Та ні, варто процитувати ще одного корифея україн-ського гумору Євгена Дударя:

«Я просто вдячний, що ви не забуваєте тих людей, які справді були окрасою краю і України, і які зробили чимало і для українського слова, і для української душі. Кожен є величина своя. Василь Лукич – це постать в Україні, в літе-ратурі, у Всесвіті… Пригадую, як перші рази приїжджав… як трепетно читав свої твори зі сцени… Тішуся, що так нормально зробили це свято, дбаєте про своїх земляків, дбаєте про Слово».

Також в програмі свята:

12 жовтня, п’ятниця

– акція «Література свіжого повітря» – 12.00 -16.00;

13 жовтня, субота

– зустріч гостей – 10.00;

– відкриття меморіальної дошки письменнику, журналісту В. Нечипоренку – 10.40;

– відвідини садиби-музею В. Юхимовича -10.50;

– літературні змагання «Поетичний марафон» і «Урок прози» – 12.00:

– вручення премії імені В. Юхимовича – 16.00;

– концерт, нагородження учасників свята – 16.30.

Тел. 067-410-90-61