У Житомирі 600 бухгалтерів зібрались в одному місці заради професіоналізму

У Житомирі бухгалтерам бюджетних установ розповіли про нововведення у законодавстві та підказали як правильно закрити фінансовий рік.

Ознайомтесь: У Житомирі бухгалтерам бюджетних установ підвищать професійний рівень.

16-го жовтня в актовому залі житомирського телецентру відбувся безкоштовний семінар для бухгалтерів бюджетних підприємств. Семінар проводився за підтримки Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та редакцією всеукраїнського видання «Баланс – Бюджет» спільно з Державною казначейської службою України та Державною фінансовою інспекцією України.

Цього місяця такі семінари проводяться більш ніж у 20 областях України

Відкрила семінар голова Житомирського осередку громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» і директор представництва «Баланс-клуб» в Житомирській області Галина Горбунова. З вітальним словом до учасників семінару звернулися начальник Головного Управління Державної казначейської служби України в Житомирській області Петро Чорний та редактор напряму «Оподаткування в бюджетних установ» журналу «Баланс-бюджет» Тетяна Яблуновська.

Доповідачами на семінарі виступили:

– начальник управління консолидованной звітності Головного Управління Державної казначейської служби України в Житомирській області – Лікарчук Ірина Соловіївна;

– начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного Управління Державної казначейської служби України в Житомирській області – Ковальова Тетяна Володимирівна;

– начальник відділу організаційної роботи Держфінінспекції у Житомирській області – Комашня Сергій Миколайович.

Бухгалтери змогли отримати практичні роз’яснення з актуальних питань казначейського обслуговування, бухгалтерського обліку, дізнатися про типові порушення, що виявляються під час проведення ревізій і перевірок і рекомендації щодо їх попередження

За темами, які розглядаються на семінарах, в «БАЛАНС-БЮДЖЕТІ» в жовтні 2012 року будуть друкуватися практичні роз’яснення з прикладами та зразками заповнення документів. Відповіді на найболючіші питання, які будуть ставитися на цих Всеукраїнських семінарах, будуть дані на сторінках видання Баланс – Бюджет у листопаді 2012р. – січні 2013р.

Семінар у Житомирі відвідали більше 600 бухгалтерів-практиків бюджетних установ всіх рівнів – від головних розпорядників до одержувачів бюджетних коштів.

Всі учасники отримали роздатковий матеріал від редакції «Баланс – Бюджету» по тематиці семінару і сертифікати та висловили подяку за отриману корисну, актуальну інформацію і побажання проводити такі заходи частіше.