Віп-балкони і табло з Житомира: на матчі з Україною очікують аншлаг

Національна збірна України зіграє матч відбору на ЧС-2014 з Молдовою на стадіоні “Зімбру”.

Арена вміщує 10500 глядачів.

“Вона побудована у 2006-у році, – розповідає прес-аташе збірної Молдови Віктор. – Стадіон ділять дві команди – “Зімбру” і “Дачія”. Також тут свої матчі проводить національна збірна.”

____________________________________________________________________________________________________________

Кажуть, табло для арени привезли з Житомира.

____________________________________________________________________________________________________________

“Точно не знаю. Це краще запитати у когось із працівників клубів. Хоча не здивуюсь, якщо з України для стадіону привезли не тільки табло, але й труби та інші деталі,” – жартує Віктор.

Арена – це тільки частина спортивного комплексу, який включає в себе два футбольних поля, три тенісних корти, триповерховий будинок дитячої спортивної школи, готель та спортивно-оздоровчий центр

Стадіон знаходиться в оточені багатоповерхівок.

“Балкони будинків — це як віп-місця на “Зімбру”. На матчі побачите, що там будуть вболівальники. Люди здають їх за гроші, правда не знаю скільки це коштує.”

Віктор прогнозує аншлаг на матчі з Україною

“Квитки на Англію розкупили за три години. На Україну ми почали їх продавати на вихідні і в середу вечером їх вже не стало. Ціна — 80 — 150 леї. 16 леїв – це одне євро. На матчі чемпіонату квитки коштують 30-40 леїв. На матчі приходить 200 вболівальників. На поєдинки лідерів глядачів збирається більше — дві тисячі.”

Виявилося, у касі стадіону ще можна придбати тікет на гру. Станом на вечір четверга там залишалось кілька квитків по 70 та 150 леїв.

Нагадаємо, матч Молдова — Україна пройде 12 жовтня у Кишиневі. Пряма трансляція поєдинку розпочнеться о 21:00 на “Інтері”.

Джерело: Gazeta.ua