Да автодорозі Житомир-Чернівці перекинулася вантажівка

Чергова аварія на знаній вже по всій Україні та за її межами ділянці дороги «Житомир — Чернівці» під назвою «тещин язик», на щастя, обійшлася без потерпілих, але завдала чималих незручностей учасникам дорожнього руху.

Про це журналістам повідомили в УМВС Хмельницької області.

Близько пів на дев’яту ранку, 6 листопада, в Кам’янець-Подільському районі на небезпечній ділянці автодороги «Житомир – Чернівці» перекинулася вантажівка, яка здійснювала міжнародні перевезення. Водій рухався із Російської Федерації до Румунії і перевозив складові частини контейнерів.

На черговому крутому повороті він не впорався з керуванням і перекинувся. Головною причиною, швидше за все, була мокра дорога. На щастя, водій та інші учасники дорожнього руху не постраждали, а от вміст вантажного відсіку автомобіля розсипався по всій дорозі, що завдало чималих незручностей водіям і значно ускладнило рух на дорозі державного значення.

На місце аварії одразу прибули працівники Державтоінспекції, які протягом цілого дня, допоки тривала ліквідація наслідків аварії, забезпечували проїзд інших автомобілістів

Так як у дорожньо-транспортній пригоді травмованих не було, кримінальної справи не порушували. Наразі водій проходить перевірку в митній службі з приводу того, чи є у нього документи на вантаж і право на транзитні перевезення територією України.