Понад півроку на Житомирщині ЖЕК не платить своїм двірникам зарплату. ВІДЕО

Шукати правди прийшли до Бердичівського міськвиконкому працівники третього ЖЕКу, здебільшого двірники та прибиральники.

Люди вимагають вимагають їм заплату, якої, кажуть, не отримували майже 7 місяців.

Про це повідомляє ТРК “ВІК”.

Світлана Мошинська, прибиральниця МКВЖРЕП №3: «Скільки ми можемо терпіти? Ми і терпіли місяць, другий, але змін на краще не бачимо, тому і прийшли сюди».

Ганна Нагорна, двірник МКВЖРЕП №3: «Зібралась уже доволі крупна сума. Наш терпець увірвався. Має ж бути кінець. А то нам обіцяють-обіцяють, а нічого не дають. Сім’ю годувати треба, за комунальні платити треба, вдягнутися треба. У мене шестеро дітей і я хочу, щоб мені віддали мої гроші».

З вимогами видати зарплату люди неодноразово звертались до свого керівництва, проте це не дало результатів. А проблеми з виплатою законних грошей почались невдовзі після об’єднання третього ЖЕКу з першим та частиною п’ятого, кажуть працівники.

Валентина Бойко, колишній двірник МКВЖРЕП №3: «Коли нас перевели до третього жеку, то ні зарплати, ні преміальних ми не бачимо».

Через відсутність зарплати люди звільняються. А для багатьох жінок нелегка і брудна робота двірником – це єдиний спосіб прогодувати сім’ю.

Висловлювати наболіле працівники продовжили вже у приміщенні міськвиконкому за участю міського голови. Його заступник Сергій Онофрійчук пояснив причини виникнення такої напруженої ситуації. Зі слів посадовця, їх дві.

Перша – це безконтрольна фінансова діяльність колишнього керівництва третього ЖЕКу. Друга – невідповідність існуючих тарифів реальним затратам. І, що найцікавіше, зазначив посадовець, понад рік влада зверталась до усіх ЖЕКів з проханням подати на розгляд розрахунки нових тарифів. А отримали їх аж у цьому жовтні. Та доки підвищені тарифи будуть прийняті, пройде ще деякий час. А борг по заробітній платі становить уже близько 200 тисяч.

Подробиці у сюжеті: