Пожежники Малина винесли чоловіка з палаючого будинку

Постраждалий так і не прийшовши до тями помер, попри намагання лікарів врятувати йому життя.

– Подія трапилася 12-го листопада о 23-55, – інформують Репортер Житомира в прес-службі МНС в області.

Чоловік випивав, що й призвело до трагедії. Заснувши у ліжку з цигаркою він занапастив своє життя і знищив половину майна сусіда.

Господар, якому не пожастило жити через стінку з п’яничкою коли почув запах диму і побачив вогонь у сусідній частині дому, викликав пожежників. Зусилля впоратися з вогнем самотужки не увінчалися успіхом.

Пожежники приїхали вчасно, – наголошують у прес-службі МНС. Коли вогонь вирвався з середини оселі назовні та охопив дерев’яне перекриття та шиферну покрівлю, на допомогу задіяли другий бойовий розрахунок еменесників з пожежної частини міста Малина.

Рятувальники ланки газодимозахисної служби ввійшли у палаючий будинок. В одній з кімнат лежав без свідомості 57-річний власник оселі. Його винесли та передали до рук прибулих медиків.

Для ліквідації наслідків події та розслідування її обставин були залучені інші служби району: міліція, служба газу та РЕМ. Пожежу гасили до 02:25 ночі.

Лікарі приводили постраждалого до свідомості та марно – чоловік загинув.

Вогонь знищив майно у двох кімнатах та частково пошкодив дах і перекриття. Частину дому іншого власника, завдяки його старанням та вправності вогнеборців, врятовано.

Причина пожежі та загибелі людини – куріння в ліжку у стані алкогольного сп’яніння.