У Житомирі триває Відкритий чемпіонат міста з футзалу

На базі загальноосвітніх шкіл Житомира № 7; 33 продовжується відкритий чемпіонат міста з футзалу 2012-2013 років серед дітей (І коло).

У змаганнях бере участь 24 команди.

У ЗОШ № 7 змагаються 12 команд Богунського району, а у ЗОШ № 33 змагаються 12 команд Корольовського району. Змагання проводяться щосереди у ЗОШ № 7 та щочетверга у ЗОШ № 33.

14-15 листопада відбувся другий тур, в якому було зафіксовано такі результати:

ЗОШ № 27 – ЗОШ № 16 – 3:0; ЗОШ № 32 – ЗОШ № 17 – 3:2;

ЗОШ № 19 – ЗОШ № 36 – 3:0; ЗОШ № 8 – ЗОШ № 7 – 5:6;

ЗОШ № 3 – ЗОШ № 6 – 2:6; ЗОШ № 1 – ЗОШ № 5 – 0:6.

ЗОШ № 12 – ЗОШ № 20 – 12:0; ЗОШ № 33 – ЗОШ № 23 – 2:5;

ЗОШ № 25 – ЗОШ № 21 – 5:1; ЗОШ № 30 – ЗОШ № 22 – 1:0;

ЗОШ № 28 – ЗОШ № 14 – 2:5; ЗОШ № 24 – ЗОШ № МК – 4:1.

З нагоди відзначення Дня студента у Житомирі у Міському колегіумі управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради пройшов чемпіонат м.Житомира з гри “Що? Де? Коли?“. Учасниками змагань стали 26 команд. Перемогу виборола команда “ДНК“ (збірна команда університетів м.Житомира), друге місце посіла команда “Тараканчики“ (ЖДУ ім.І.Франка), а третьою стала команда “Валянки“(ліцей ЖДТУ).

Також днями у приміщенні підліткового клубу “Дружба“ управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради було проведено відкриту першість міста з шашок.

У змаганнях взяло участь 26 чоловік. Переможцем змагань став Грибан Андрій, друге місце посів Врублевський Віталій, а третє місце завоював Трофименко Денис.

Серед наймолодших учасників переможцем став Черниш Максим, а серед жінок перше місце посіла Поліщук Ірина.