У Житомирі відбувся «Музичний Ринг». ФОТОРЕПОРТАЖ

14 листопада в Житомирському телецентрі з величезним успіхом відбулось головне свято Дня студента у Житомирі – традиційне, але щороку незвичайне молодіжне ток-шоу “МУЗИЧНИЙ РИНГ-2012”.

Цьому успіху у певній мірі сприяв повний глядацький аншлаг у концертній залі та святковий настрій усіх присутніх. За почесне звання “Кращий молодіжний естрадний виконавець 2012 року” змагались молодіжні співачки Настя НАВОЛЬНЄВА (м. Житомир) та Маша МАРКІНА (смт. Баранівка).

Як повідомили головні організатори свята – головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та видовищне об’єднання “ШОУ СЕРГІЯ ВІКТОРОВА”, ще до початку концертної програми свята у фойє телецентру був організований інформаційний ПроФлеш для молоді. Його результати вражаючі: вести здоровий спосіб життя висловили бажання 63% опитаних молодих людей, а займатися спортом – лише 3%; достатньо інформації про ВІЛ мають 83%, не вживають тютюнових виробів та спиртних напоїв 50%, потребують інформації про здорове дозвілля – 83% опитаних.

Концертна програма заходу розпочалась чудовими святковими привітаннями до студентів заступника міського голови Олександра Бочковського та в.о. начальника головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної адміністрації Наталії Калкан

Постійні рефері “рингу” Сергій Вікторов і Тетяна Гулова вміло та професійно представляли нові концертні номери відомих серед молоді виконавців – Дмитра Бондарчука, Ярославу, Ольгу Рибчинську, Себастьяно, міжнародну школу танцю “T-SQUAD”, “Шоу Сергія Вікторова”, Машу Ревінцову, виконавицю східного танцю Олександру, вихованців школи танцю “Хот Арабіан Денс” та “АміраДенс”

Прем’єрні пісенні твори підготували для студентів супер-гості свята – соліст відомої української поп-команди “А-ВІА” Антон СКАЙ та учасниці популярної музичної групи “Пау-TINA”, які цього разу виступали у новому складі. Сподобався глядачам виступ чарівних учасниць fashion-студії моделей “Elite Brilliant MODELS”, які представили жартівливий концертний номер “На вечірці”.

З привітальним словом до присутніх також звернувся заступник голови обласної громадської організації “МІР” Іван Камінський, побажавши молоді нових творчих злетів. До речі, ГО “МІР” на чолі з С.Форестом щоразу бере активну участь у подібних заходах, сприяючи їх проведенню.

Всі без вийнятку учасники свята отримали дипломи головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА у різних номінаціях, як переможці “Музичного рингу” за підсумками 2012 творчого року

Наприкінці свята глядачі своїми оплесками визначили кращу молодіжну естрадну виконавицю 2012 року. Нею стала житомирянка Анастасія Навольнєва (студентка Житомирського інституту культури НАКККіМ України), яка отримала подарунки від косметичної фірми “Оріфлейм”. Усі подробиці ви дізнаєтесь на інтернет-сайті http://viktorovshow.at.ua