У Житомирі відкрили ще один музей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 2 листопада минає 10 років з часу створення північного регіонального управління держприкордонної служби.

У Житомирі вшановували подвиги попередніх поколінь охоронців рубежу під час відкриття музею історії. Привітати прикордонників прийшли міський голова Володимир Дебой, голова обласної ради Йосип Запаловський, а також молоде покоління журналістів. Студенти ЖДУ ім. І. Франка з великою цікавістю розглядали музейні цінності, а також брали інтерв’ю у прикордонників.

Геннадій Ульянов, майор у відставці, закликав житомирян, школярів, студентів частіше приходити до музею. На урочистий захід чоловік прийшов не один, а зі своїм правнуком, який також як і дідусь хоче захищати свою країну.

Володимир Дебой: «Сьогодні в Житомирі відкрився музей, який присвячується 10-й річниці створення північного регіонального управління держприкордонної служби. Хочу відзначити, що це потужна команда офіцерів, службовців, які захищають наші кордони і славлять традиції батьків та дідів. Я бажаю вам міцного здоров’я та Божої благодаті».

Перед початком урочистих зборів у Житомирському драмтеатрі представникам влади та засобам масової інформації показали сучасні зразки озброєння та технічні засоби прикордонників.

Студенти Житомирського державного університету ім. І. Франка. Майбутні журналісти

Пробита каска німецького солдата

Налагодження відеозв’язку з іншими прикордонними загонами