Ліквідатори Коростеня висунули свою резолюцію. ФОТО

14 грудня по всій Україні відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Саме цього дня було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим 4-м енергоблоком ЧАЕС, який сьогодні називають об’єктом «Укриття». Для Житомирщини Чорнобильська катастрофа – це надзвичайно велике лихо.

В цей день у Коростені відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки співробітникам міліції, які 26 років назад були в епіцентрі події. Зазначимо, що під час вшанування, ніхто з керівництва коростенської міліції до ліквідаторів не вийшов.

Біля пам’ятника «Чорнобилю» “Почесний громадянин міста Коростеня” Іван Гітуляр нагороджував коростенців подякою та медалями за тяжку роботу та спасіння всієї країни.

В цей день керівництво Коростенської міської громадської організації «Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи» висунуло резолюцію, принциповість якої викликала спротив керівництва міста. Тому організація чекає від читачів Інтернет видань відгуків на принципову позицію тих, хто є дійсними ліквідаторами, і хто робить все для того, щоб наслідки Чорнобильської катастрофи для декого не стали джерелом наживи, а для інших постійним нещастям.