Виходець з Житомирщини, регіонал Журавський “працюватиме” під керівництвом представника “Батьківщини”

Верховна Рада розподілила комітети Верховної Ради за відповідне рішення проголосували 339 депутатів. Що дісталось житомирянам.

Віталій Журавський (Малинський округ) буде секретарем комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який очолить представник “Батьківщини” Андрій Кожем’якін. Його заступниками будуть 5 регіоналів.

Пише сайт ІнфоМалин.

Комітет з питань національної безпеки і оборони очолить екс-спікер Володимир Литвин (Новоград-Волинський округ). Його першим заступником є Віктор Развадовський (Чуднівський округ)- ще один житомирянин та Анатолій Кінах.

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики очолив комуніст Спірідон Кілінкаров, його першими заступниками стали регіонал Володимир Вечерко та представник “Батьківщини” Геннадій Зубко (Житомирський округ).

__________________________________________________________________________

Володимир Пєхов, який йшов по 63 округу Житомирської області є членом Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Відмітимо, що до цього ж комітету також входить і Віталій Кличко.

Сергій Пашинський, фракція «Батьківщина» – член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Рустам Раупов, фракція Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» – член комітету з питань свободи слова та інформації.

Анжеліка Лабунська, позафракційна – є членом Комітету з питань верховенства права та правосуддя. Голова цього Комітету Сергій Ківалов.