Міліція Житомирщини бере курс на “покращення”

Покращення організації роботи працівників міліції Житомирщини є одним з основних напрямків роботи УМВС Житомирщини у 2013-му році.

Про це під час засідання розширеної колегії УМВС в області сказав начальник управління Анатолій Лазарєв.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

– Ми беремо курс на якісно нову систему МВС, – проінформував присутніх Анатолій Лазарев. Крім підлеглих провоохоронців виступ головного міліціонера області слухав заступник прокурора Житомирської області Владислав Фінік, а також голова Апеляційного суду Житомирщини Віталій Котік.

– Наша основна мета – професіоналізм кожного з працівників міліції області, який буде направлений на тісну, безпосередню роботу з людьми, безумовне надання їм належної правоохоронної допомоги, – сказав Лазарєв.

Головний міліціонер області планує досягти реальних результатів у взаємодії міліції з населенням Житомирщини, налагодити співпрацю з громадськими організаціями.

Провідну роль у взаємодії з громадськістю міліцейське начальство покладає на дільничних інспекторів, які повинні достеменно знати проблемні питання, що сьогодні турбують мешканців області задля подальшого аналізу та вирішення їх як власними силами, так із залученням місцевих органів виконавчої влади.