Турфірма, яка “киданула” у Житомирі заощадливих туристів, співпрацювала із засекреченим таємницею слідства благодійним фондом

Нагадаємо, у Житомирі понад три сотні туристів залишилися без відпочинку. Їх “киданула” турфірма.

Репортер збирав думки гравців ринку туристичних послуг Житомира.

Говорять про таке:

– У тому що сталося, є частка провини самих туристів, які проковтнули приманку – тур за півціни з оплатою решти вартості невідомим благодійним фондом.

– Можливо, свої зобов’язання не виконав фонд (обставини співпраці фонду з турфірмою покликане з’ясувати слідство).

– По такій схемі крім Житомира були ошукані туристи Дніпропетровська та Одеси.

Репортер звернувся у Богунський райвідділ міліції Житомира, щоб дізнатися назву фонду, з яким співпрацювала турфірма. Будь-яку інформацію нам надати відмовилися, посилаючись на таємницю слідства.

Те, що сталося у Житомирі з туристами має бути наукою для усіх, хто хоче з шиком відпочивати на курортах, але готовий ризикувати, бачачи “схему”, але все одно віддаючи гроші аферистам.

Житомиряни придбали путівки у місцевій турфірмі за дуже привабливими умовами – сплатили усього від 30 до 50% вартості за лижні курорти – як в Україні, так і за кордоном.

Різницю обіцяв покрити благодійний фонд. Тепер і сліди фонду, і представників турфірми шукає міліція. Про це зняли сюжет регіональні кореспонденти ТСН. “Слава” про Житомир знову облетіла Україну.

За шахраїв взялася прокуратура Житомира, якій поскаржилися ошукані туристи.

Заяви громадян увели до єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) ККУ.

– До правоохоронних органів звернулися майже 300 чоловік, які сплатили туристичній фірмі понад 500 тис. грн. і не отримали жодної путівки для відпочинку. Нові заяви від потерпілих продовжують надходити, – кажуть Репортеру у прокуратурі, яка у цьому кримінальному провадженні здійснює процесуальне керівництво.