У Житомирі невідомий стріляв по міліціонерам

На одній із вулиць міста правоохоронці помітили хлопця, який щось закинув на територію установи виконання покарань.

На прохання зупинитися, молодий чоловік кинувся тікати, а згодом дістав травматичну зброю і почав стріляти в бік наздоганяючих міліціонерів.

Про це пише сайт vchaspik.ua.

Ми звернули увагу, як хлопець перекидав через огорожу установи металевий прут. На наші крики він призупинився, однак вже через мить дістав з куртки зброю і почав погрожувати нам, – розповідає оперативник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області Ігор Логінов.

Отже, правоохоронці вийшли з машини і почали наздоганяти невідомого

Тікаючи, хлопець забіг спочатку на територію підприємства, а потім до автозаправної станції. Весь цей час він стріляв у бік правоохоронців.

Згодом незнайомець вибіг на дорогу і, тримаючи в руках пістолет, почав зупиняти автомобілі. Жоден з водіїв не взяв до себе в салон неадекватного пасажира, а міліціонери змогли його затримати. 

Беручи до уваги, що навколо знаходилися випадкові перехожі, а також інтенсивний рух транспорту на вулиці, ми намагалися якнайшвидше наздогнати його. Тим більше, що про вид зброї здогадувалися лише за характером звуку пострілу, – продовжує оперативник Михайло Хомич.

Як згодом з’ясувалося, затриманий чотири рази вистрілив з пневматичного пістолета. За його словами, носить зброю при собі постійно для самозахисту.