Соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя в Житомирі порівняв Віталія Кличка з Тарасом Шевченком

26 березня у приміщенні бізнес-центру «Імперіал» відбулася відкрита дискусія «Роль молоді у майбутньому України».

Ініціаювали обговорення житомирські УДАРівці та молодіжне крило партії.

Круглий стіл відбувся за участю Народного депутата України, голови обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Рустама Раупова, голови Житомирської міської організації партії Олексія Буковського, двох солістів популярного українського гурту «Антитіла» Тараса Тополі та Сергія Вусика, житомирських студентів, активної молоді.

Зустріч пройшла в форматі діалогу.

Всі бажаючі мали можливість поставити питання як представникам партії «УДАР», так і гурту «Антитіла».

Молодь цікавить проблематика політичої грамотності населення, молодіжної політики партії, тощо.

Звісно ж були питання й про те, як досягти успіху.

Своєю формулою успіху першим поділився Рустам Раупов: «Майже 20 років тому ми намагалися вийти на ринок кабельного ТБ, але дуже багато перепон і перешкод зустрічали на своєму шляху. Проте, завдяки згуртованості команди, наполегливості та цілеспрямованості ми досягли своєї мети і стали тими, ким є сьогодні».

Про потребу в ідеї згуртованості продовжив Тарас Тополя. На його думку успіх можливий завдяки об’єднанню навколо себе людей.

У приклад він привів Лідера партії «УДАР» Віталія Кличка: «Я пишаюся тим, що підтримую Віталія Володимировича, адже він цілеспрямовано йшов до своєї мети, не опускав руки, падав і піднімався. Він зумів створити команду, згуртувати навколо себе людей – однодумців. Для мене він як Тарас Шевченко – істинно символ української нації».

Гостре та нагальне питання сьогодення підняв Олексій Буковський.

Болюча тема еміграції української молоді за кордон: чи варто шукати себе та працювати на благо іншої країни?

«Якщо ти віриш і живеш тим, чим займаєшся, ти обов’язково досягнеш успіху у своїй справі. Лише постійна та тяжка праця, віра у себе допоможе у здійсненні мрії. Як кажуть, де родився, там і згодився. Тому я вважаю, що замість того, щоб шукати щастя по чужих країнах, краще розбудовувати власну державу, жити і працювати тут. Україна багата на людський потенціал та не задіяний ресурс», – зазначив голова міської організації партії.

Загалом зустріч пройшла у невимушеній теплій атмосфері. Не обійшлося без роздачі автографів солістами гурту «Антитіла» та фото на пам’ять.