Тетяна Лавренчук — бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби

Житомирщина вітає вихованку відділення вільної боротьби Новоград-Волинського району Тетяну Лавренчук та її тренера Сергія Мельника із здобуттям бронзової нагороди на чемпіонаті Європи, що триває у Тбілісі (Грузія).

Про це інформує прес-служба департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Тетяна народилася та починала свій спортивний шлях у с. Ужачин Новоград-Волинського району.

Сьогодні вона вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності, член основного складу збірної команди України.

На чемпіонаті Європи Тетяна виступала у ваговій категорії до 59 кг. Спортсменка розпочала свій виступ на змаганнях з “туше” у сутичці з представницею Австрії Мартіною Ріглер. Потім вона отримала перемогу над екс-українкою Іриною Нетребою, яка нині бореться під кольорами Азербайджану, – 0:1, 3:1 і 1:0.

Вийти до фіналу нашій спортсменці завадила білоруска Анастасія Гучок – 1:4, 0:3, яка у підсумку і стала чемпіонкою Європи. Проте бронзову медаль наша Тетяна відстояла, перемігши угорську борчиню Габріеллу Слеж – 1:0, 2:0.