В Житомирі роздавали листівки з закликом недопустити встановлення за бюджетні гроші пам’ятника комуністу Кременицькому

Акцію інформування житомирян щодо недопущення встановлення за бюджетні кошти в Житомирі пам’ятника колишньому голові Житомирського облвиконкому (1955–1982 роки) Віктору Кременицькому провела в Житомирі ГК “Марш Патріотів”.

Нинішня влада області шанує традиції СРСР, а ось громадськість проти того, щоб виділяти 2 мільйони гривень з бюджету на пам’ятник комуністові в час, коли Житомир потребує увіковічнення всесвітньовідомих земляків, яким не те що пам’ятника – меморіальної дошки в рідному місті немає.

Впродовж дня активісти ГК “Марш Патріотів” знаходились на центральних перехрестях Житомира, де розповсюджували листівки із закликом пікетувати 21 березня о 10-й годині ранку сесію обласної ради й вимагати від влади спрямувати гроші на справді нагальні потреби.

Один із очільників “Маршу Патріотів” Руслан Коцюбинський каже, що житомиряни звертаються та просять хоч якось вирішити ситуацію, бо вбачають у пам’ятнику комуністичному діячеві не відновлення історичної пам’яті, а банальне витрачання грошей простих людей, які сьогодні потерпають від бездіяльності влади, яка витрачає народні кошти на своє утримання та реалізацію маразматичних забаганок.

“Досить терпіти бєспрєдєл. Настав час покласти цьому край. Депутат-слуга народу, який має виконувати волю громади, а не свого партійного боса. Прийди 21 березня під стіни обласної ради та вислови свою незгоду з реанімування комунізму – найкривавішої ідеології 20 ст.”, – заохочує житомирян до протесту Руслан Коцюбинський.

На вулицях Житомира можна побачити розклеєні листівки проти встановлення пам’ятника Кременицькому.