Вищий Спеціалізований Суд України визнав Коцюбка головою ЖОФФ

Олександр Коцюбко наполегливо в судовому порядку досяє свого визнання легітимним головою Житомирської обласної федерації футболу.

2 листопада 2012 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ прийняв до розгляду касаційну Скаргу від Юрія Опанащука.

Юрій Опанащук також очолює обласну федерацію футболу. На Житомирщині їх дві. Коцюбко з Опанащуком в судах доводять легітимність федерацій, які очолюють.

У своїй скарзі Юрій Опанащук просив скасувати рішення Корольовського районного суду міста Житомира від 19.04.2012 року про визнання Коцюбко О. П. головою Житомирської обласної федерації футболу.

Нагадаємо, Олександра Коцюбко обрано головою ЖОФФ на позачерговій виборчій конференції 12.01.2012 року.

Також Юрій Опанащук просив скасувати рішення Апеляційного суду Житомирської області від 03.10.12 року в частині залишення без змін рішення Корольовського районного суду міста Житомира від 19.04.2012 року та постановити в цій частині нове рішення про відмову в задоволенні позову Коцюбко О. П про визання його головою Житомирської обласної спортивної громадської організації «Житомирська обласна федерація футболу».

11 лютого 2013 року Колегія суддів судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила Касаційну скаргу Юрія Опанащука відхилити рішення апеляційного суду Житомирської області від 3 жовтня 2012 року залишити без змін. Ухвала оскарженню не підлягає.

Про це інформує Прес-служба ЖОФФ.