Бізнес-ідеї житомирян, які дійсно варті уваги

Визначено переможців конкурсу бізнес-ідей студентів Житомирської області.

Організатор конкурсу – Житомирська міська організація роботодавців.

Автори трьох найперспективніших ідей отримають допомогу при розробці бізнес-планів – експертну підтримку їм надасть інвестиційний фонд «Полісся».

Найбільшу кількість балів журі віддало проекту створення мережі високошвидкісного доступу в Інтернет в райцентрах та селах Житомирської області.

Група студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка та Житомирського національного агроекологічного університету запропонувала оригінальне рішення для передачі сигналу до важкодоступних районів за допомогою високопродуктивних радіоантен з радіусом дії до 20 км.

Автори проекту Ярослав Митлицький, Сергій Марчук та Вадим Граф створили команду, яка спроможна реалізувати цей масштабний проект.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Друге місце зайняв проект створення сервісу для кафе та ресторанів «WiFi меню».

Студент Житомирського державного університету імені Івана Франка Дмитро Регета запропонував створити для мобільних пристроїв програму, за допомогою якої можна підключатись до WiFi-мережі кафе, барів в ресторанів та замовляти страви та напої.

«Відвідувачам кафе не доведеться чекати, поки офіціант принесе меню. Зробити замовлення можна буде зі свого мобільного телефону чи планшету», – пояснив Дмитро Регета.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Третє місце зайняла студентка Житомирського державного університету імені Івана Франка Ірина Ткаченко, яка запропонувала створити лабораторію з вирощування та обробки кристалів.

«Штучні кристали могли би стати недорогою альтернативою природнім каменям, тому мій проект може стати успішним», – відзначила Ірина Ткаченко.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Створити підприємство з виробництва біодизеля з рослинних та тваринних жирів запропонував студент Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Сергій Рибак.

Основними споживачами екологічно чистого пального можуть стати сільськогосподарські підприємства в Україні та країнах Європи.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Студент Житомирського державного університету імені Івана Франка Дмитро Веремій запропонував створити мережу мініпекарень для забезпечення потреб мешканців сіл та районних центрів Житомирщини.

Основними конкурентними перевагами пекарень повинні стати висока якість продукції та доступні ціни.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

До числа фіналістів конкурсу також увійшла ідея студентки Житомирського державного університету імені Івана Франка Тетяни Петрівської.

Вона запропонувала створити фітнес-зал, у якому працювала б як атлетична секція, так і групи занять йогою, аеробікою та пілатесом.