Під час наступної сесії Житомирської облради люди знову можуть «розтрощити» скло

Під час наступної сесії Житомирської облради люди знову можуть «розтрощити» скло на вхідних дверях до будівлі облдержадміністрації.

Цього разу силовий метод може стати у пригоді, аби вирішити долю Житомирського педагогічного ліцею. Якщо відповідні інстанції не врегулюють питання мирним шляхом, може відбутись чергова сутичка.

Бути чи ні Житомирському обласному педагогічному ліцею?! Чи буде повтор сесії 9 квітня, коли люди розбили скло в приміщенні обласної ради?!

Вчора була гуманітарна комісія обласної ради членом якої я є. Розглядали лист в.о. прокурора області А.І. Чумаченко. В якому він пропонував винести на розгляд сесії питання про призупинення процесу ліквідації ліцею до законодавчого врегулювання фінансування закладів такого типу.

Комісія прийняла рішення доручити апарату обласної ради розробити проект рішення про скасування рішення про ліквідацію ліцею на підставі листа прокурора. Але питання залишається актуальним, ще буде засідання бюджетної комісії, президія та сама сесія обласної ради.

Та навіть після скасування ліквідації проблема не буде знята, так як законодавчо не врегульоване питання. Ще буде розгляд проекта рішення змін до статей 89,90 Бюджетного Кодексу України в Верховній раді який зареєструвала народний депутат Гриневич Л.М., голова комітету ВР з питань освіти та науки. Але люди настроєні серйозно по відношенню до реакції обласної ради.

На підтвердження своїх слів цитую лист звернення людей: «Якщо Ви не почуєте і цей раз цей “крик-душі” батьків-ліцеїстів, ми залишаємо за собою право захищати інтереси наших дітей на сесії 12.06.2013».

В неформальному спілкуванні люди готові дійти до крайніх заходів, щоб звернути на себе увагу.

Я вважаю, що депутатам треба прийняти виважене рішення та підтримати людей, якщо навіть прокуратура пропонує зупинити ліквідацію ліцею.