Юрко Іздрик везе в Житомир найінтимнішу лірику

Кав’ярня “Львівська брама” в Житомирі презентує зустріч з Юрком Іздриком.

Цей світ нічого тобі не винен-
кажуть мені якісь дорослі
бо кожна людина-сама собі глина
і ліпить себе та інших наосліп…

Середа 26 червня, 18.00.

Знаний український письменник, автор книг «Острів КРК», «Подвійний Леон», «ТАКЕ», «Флешка-2GB» Юрко Іздрик дебютує у новому для себе амплуа – автора збірки «найінтимнішої лірики» (так охарактеризував своє творіння сам автор).

Найочікуваніша поетична новинка цього сезону – збірка «Ю» — вийшла у «Видавництві Старого Лева» і стала новою віхою в творчості не лише Іздрика, а й видавництва.

«Абсолютна більшість вміщених у «Ю» віршів написана упродовж півроку – з вересня 2012 по березень 2013, — розповідає Юрко Іздрик. – Писалося мені майже щоденно. Щойно спечені вірші, відповідно, майже щодня публікувалися в моєму блозі «Мертвий щоденник». За писанням було пропущено Кінець Світу та інші народні розваги.

Такий незвичний темпоритм письма видався мені достатнім приводом, аби оприлюднити в змісті докладний час появи віршів. Стосовно назви збірки, то вона відкрита для безлічі інтерпретацій. Єдиному ж дійсному адресатові-співавтору цієї книжки можу хіба повторити: «From Yu – to You, for You, about You».

«Ю» — авторське творіння Іздрика від початку до кінця. Обкладинка, оформлення, ілюстрації, верстка – все його рук справа.

«Знаю Іздрика вже років сто, — розповідає письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. — І знаю його як людину, що завжди лишалася собою — з особливим баченням світу, процесів, що в ньому відбуваються, власним стилем письма. Іздрик – блискучий стиліст у прозі.

Але раптом у ньому відкрилася нова чакра. Він почав писати неймовірні вірші про кохання. Причому вони зовсім не схожі на надскладного в текстовому плані Іздрика-прозаїка. Його поетична збірка стане неабияким відкриттям і несподіванкою для читачів.

Вірші Іздрика – прості і геніальні в своїй простоті… Жива емоція, прості істини, які хочеться почути з вуст такої неординарної особистості, як Юрко».