«Рудь» створив морозиво без цукру

Морозиво – продукт, який легко засвоюється організмом. Ферменти, що входять до його складу, позитивно впливають на обмін речовин.

Найсмачнішим та найкориснішим є морозиво, виготовлене з натуральних продуктів, вершків і молока. Такий продукт приносить користь, заспокоює нерви, знімає розумове напруження, допомагає при безсонні.

Здорові люди можуть їсти морозиво хоч щодня, але все ж декому й потрібно враховувати всі споживані протягом дня калорії.

Сьогодні багато людей, що піклуються про своє здоров’я, переходять з цукру на фруктозу, аби знизити калорійність продуктів і замінити в своєму раціоні цукор, який легко засвоюється.

Для цього підходять так звані «дієтичні продукти» або «солодощі для діабетиків». Поняття «для діабетиків» абсолютно не потрібно боятися, оскільки під словосполученням «діабетичний» або «дієтичний» продукт мається на увазі тільки те, що в його складі замість цукру використовується цукрозамінник – фруктоза, сорбіт, стевія…

Фруктоза – це цукор, що міститься у фруктах, меді. Її ще називають «повільним цукром». Фруктоза засвоюється клітинами, не вимагаючи гормону інсуліну і не викликаючи – як цукор – гормональних сплесків, що дуже важливо для правильного функціонування організму.

Морозиво на фруктозі за консистенцією і смаком не відрізняється від морозива на цукрі.

Компанія «Рудь» – лідер у виробництві якісного морозива – пропонує оцінити по достоїнству новинку – морозиво у вафельному стаканчику «Без цукру» 3,0% жиру.

Це морозиво не містить цукру і виготовляється виключно на фруктозі, що зберігає (на відміну від цукру) в організмі запаси заліза й цинку.

До того ж, фруктоза менш алергенна, ніж звичайний цукор, тому її вводять у раціон дітей, діабетиків та алергіків.

Освіжаючим морозивом «Без цукру» особливо приємно насолодитися в спекотний літній день.

Порція морозива на фруктозі від ТМ «Рудь» важить 65 г, містить всього 100 ккал. В кількості 1 пачки на день цю смакоту дозволено щодня вживати навіть людям, хворим на цукровий діабет.

(R)