Економічний сектор Житомирщини буде представлено на сайті, який демонструватиме виробничий потенціал області

“Вміли готувати, та не вміли подавати.”

Це щось схоже на те, яким чином Житомирщина реалізовує свої природно-географічні потужності.

Область багата на корисні копалини, лісові масиви, має колосальний ресурс для отримання максимального ефекту від сільського господарства, а натомість ми лише чуємо, що активно розвивається Новоград-Волинський, ну й ще в Коростені планують створити індустріальний парк.

Інвестиції – це робочі місця, вливання грошей в економіку області. Але є великий ризик, який полягає в тому, що інвестор, особливо в тих галузях, які стосуються видобування, просто виснажує ресурси, гроші забирає, а інвестиційні зобов’язання перед громадою завершуються асфальтуванням дороги, або ремонтом в сільському будинку культури.

Тобто інвестиції мають не лише відроджувати виробництво й давати людям роботу, а й передбачати адекватний внесок інвестора в розвиток територій.

В реаліях домовленості йдуть скоріше в площині лобіювання згори, або в сумі відкату.

Вивести інформацію про інвестиційний потенціал Житомирщини й цим самим зробити її ближчою до інвесторів вітчизняних і зарубіжних спробує Житомирський регіональний центр з інвестицій та розвитку.

Для здійснення цього задуму буде створено офіційний сайт установи.

Керівникам підприємств, компаній, установ, головам районних і державних адміністрацій, міським головам, ЗМІ надіслано запрошення долучитися до наповнення цього сайту.

Тобто на цьому ресурсі планують зосередити інформацію про виробничі потужності районів, міст, зібрати інформацію про окремі підприємства, які активно функціонують.

Для зацікавлення інвесторів, менеджерів консалтингових компаній та фінансових інституцій підприємців просять надсилати ідеї бізнес-проектів, інвестиційних пропозицій, готових до впровадження, які потребують залучення капіталу.

Тож, чи вдасться області себе вигідно презентувати, при цьому не розбазарити свої багацтва, й не примножити там, де могли б?