Житомирянин Єгор Мартиненко виграв етап Кубку Європи в Чехії

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко здобув першу міжнародну перемогу в сезоні – йому не було рівних на етапі Кубка Європи в Карлових Варах (Чехія) з призовим фондом у 12500 євро, який відбувся 25 серпня.

Мартиненко виплив у другій «пачці», але зумів наверстати час на велоетапі, показавши другий результат.

Не затримавшись у транзитній зоні (22 секунди), житомирянин продемонстрував просто таки феноменальний біг і на 19 секунд випередив німця Штефана Захаюса та на 1 хвилину 4 секунди – італійця Альберто Касадеі.

Єгор Мартиненко вже піднімався на найвищий п’єдестал етапу кубку Європи в Карлових Варах. Свою першу перемогу на європейській арені житомирянин здобув саме тут в 2011 році, – повідомляє сайт Спорт в Житомирі.

А от іншому житомирському триатлету Данилу Сапунову не пощастило – він був вимушений зійти з дистанції впродовж змагань через прокол колеса. Цікаво, що окрім нього до фінішу не дісталися ще 25 (!) спортсменів, а ще четверо отримали дискваліфікацію.