“Чиновникам наплювати на інтереси громади”, – Кропачов

Депутати Житомирської обласної ради не підтримали проекти рішень, ініційовані депутатом Дмитром Кропачовим.

Проекти – «Про затвердження Бюджетного регламенту Житомирської обласної ради» та «Про створення реорганізацію та припинення обласних комунальних установ» були розглянуті напередодні на засіданнях постійно діючих комісії і отримали там схвальні відгуки.

Однак на сесії депутати не підтримали їх своїми голосами й не намагалися розібратися у необхідності прийняття таких документів.

Кропачов каже, що прийняття цих рішень дозволило б громаді регіону суттєво впливати на процеси формування бюджету чи реорганізації комунальних закладів.

“Я впевнений, що таким чином колеги вкотре показали свою неготовність надати мешканцям Житомирщини більше прав та можливостей у прийнятті важливих для них рішень на рівні свого населеного пункту та області загалом”, – зазначає він.

За прийняття проектів проголосувало 26 та 33 депутати відповідно, що недостатньо для прийняття рішення.

“Прикро, що чиновники вкотре показали як їм наплювати на інтереси громади, але я буду намагатися це виправити і ставитиму проекти на голосування й на наступну сесію, «Бюджетний регламент» я пропонуватиму на розгляд у грудні під час бюджетної сесії, коли це питання буде найбільш актуальне”, – зазначив Кропачов.