Правління ТОВ «Долинівське»: Журавський дезінформує посадових осіб держави

В електронних ЗМІ, зокрема на сайті «Житомир.info» (http://www.zhitomir.info/news_126680.html), 25 вересня 2013 року з`явилась інформація про звернення нардепа В.Журавського до Генерального прокурора України.

Йдеться про нібито порушення вимог земельного та антикорупційного законодавства посадовими особами Брусилівського району, внаслідок яких ТОВ «Долинівське» були надані земельні ділянки, у тому числі, одна з яких начебто належала на праві постійного користування громадянину Головієнку М.П..

З цього приводу Правління ТОВ «Долинівське» повідомляє, що за заявою товариство до прокурора і начальника міліції Брусилівського району Житомирської області порушено кримінальне провадження з внесенням до Єдиного реєстру досудових розлідувань стосовно факту незаконного отримання (з підробленням документів) державного акту на право постійного користування землею Головієнком М.П..

Як встановлено у численних судових засіданнях, Брусилівська районна рада не приймала рішення про надання Головієнку М.П. у постійне користування земельної ділянки, а тому будь-які посилання на порушені права Головієнка М.П. з боку ТОВ «Долинівське» безпідставні та надумані.

В.Журавський черговий раз свідомо дезінформує посадових осіб держави і громадськість, використовуючи свій депутатський мандат. На підтвердження цього можна навести рішення Апеляційного суду м. Києва від 27 червня 2013 року про визнання недостовірною інформації щодо благодійної діяльності Фонду Миколи Оніщука, опублікованої в газетці «Час вибору» у вересні минулого року, під час парламентських виборів на окрузі № 66, де балотувався В.Журавський.

З огляду на наявні ознаки зловживання правом нардепом, ТОВ «Долинівське» має намір звернутися до Генеральної прокуратури України щодо взяття під контроль факту незаконного отримання землі громадянином Головієнком М.П., за якого так «вболіває» нардеп.

Правління ТОВ «Долинівське»