Влада Житомира виконала вказівку Вілкула щодо опалювального сезону

“Вжити всіх заходів для забезпечення населення теплопостачанням.”

Таке завдання дав 30 вересня час селекторної наради з губернаторами та мерами міст України щодо підготовки до осінньо-зимового періоду Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

«Упродовж трьох діб поспіль у 20 регіонах України температура повітря була менше 8 градусів С. Тому опалювальний період має розпочатися значно раніше», – сказав Олександр Вілкул.

Готовність Житомирської області до початку опалювального періоду під час селекторної наради підтвердив голова облдержадміністрації Сергій Рижук.

«Область завершила технічну підготовку до опалювального сезону. Ми переходимо в режим моніторингу за роботою котелень та бригад. Органи місцевого самоврядування видали розпорядження про початок опалювального періоду дещо раніше», – віце-прем’єра губернатор.

В Житомирі опалювальний сезон, за розпорядженням мера міста Володимира Дебоя, розпочинається вже завтра – 1 жовтня 2013 року.

Першочергово до теплопостачання підключатимуть лікувально-профілактичні, дошкільні та навчальні заклади міста, після чого – житлові будинки та інші соціальні об’єкти.

Комунальники та житлові служби міста на вихідних провели додаткові роботи та перевірки готовності мережі до підключення.