Майданчик для дозвілля біля Мистецьких воріт у Житомирі безпечний, – міська рада

На цьому наголошує заступник міського голови Олександр Бочковський.

В ЗМІ повідомлялося про потенційну загрозу для дітей від наявності каналізаційних люків на полі для гри в футбол.

В міській раді пояснюють: майданчик побудований не для проведення професійних спортивних змагань, а для дозвілля дітей, аби замість шкідливих звичок вони долучалися до активного і здорового способу життя.

Бочковський наголошує: оскільки місце для майданчика обрано в центрі Житомира, то знайти тут ділянку без мереж практично не можливо і, відповідно, не можливо перенести люки деінде.

«Місце вибрано дуже вдало, адже в цьому районі таких майданчиків немає. Крім того, це густонаселений житловий район і кількість відпочиваючих свідчить про потребу в майданчику саме тут», – каже заступник мера Житомира.

Наступного року тут постелять штучне покриття та встановлять відеонагляд.

З приводу безпеки пластикових люків, то вони цілком відповідають своєму місцю розміщення. Це не каналізаційні люки – під ними знаходяться мережі зв’язку та водомережі, і до того ж, їх глибина сягає до 80 см. Тому батьки можуть бути спокійні: пластикові люки не чинять жодної загрози для здоров’я їх дітей, – заспокоює мерія.

Начальник управління капітального будівництва міської ради Алла Корж запевняє: жодного приводу для хвилювання у батьків не має бути, адже люки сертифіковані і рекомендовані саме для встановлення на спортивних стадіонах та місцях для культурно-масових заходів.

Бочковський закликає житомирян берегти перший у Житомирі такого роду багатофункціональний майданчик від вандалізму.

Донедавна тут було пусте неприглядне місце. Тепер же Мистецькі ворота стали одним із кращих місць відпочинку житомирян.