Міліція дізналась хто катував та вбив жінку-підприємця в Бердичеві

Жінку-підприємця, яку жорстоко вбили у Бердичеві, перед смертю понад 2 години катував й різав ножем хлопець її племінниці.

Про це йдеться у сюжеті ТСН .

Жінка померла від втрати крові.

«Тіло жінки знайшов її зять. Зв’язана, вона лежала на кухонній підлозі. З будинку зникли гроші, цінності та побутова техніка. А от слідів злому не було жодних, тому слідчі одразу запідозрили, що жертва добре знала свого убивцю. “Застосувавши силу, завдавши потерпілій кілька ударів в обличчя, потім табуретом, ніжкою від табурета, били в район обличчя, голови, а в подальшому застосовуючи ніж”, – повідомив начальник Бердичівського РВ УМВС України у Житомирській області Юрій Олефір. 10-річного онука вбитої знайшли ледь живим від страху на другому поверсі будинку. Хлопчикові дивом вдалося зв’язаними руками взяти телефон і додзвонитися батькам. Із будинку зникли $ 20 тис., золото, фотоапарат та планшет. А ще племінниця вбитої – 18-річна студентка першого курсу одного з вишів Житомира», – йдеться в сюжеті.

Наразі дівчину та її бойфренда розшукує міліція. При цьому слідчі не виключають, що племінницю убитої жінки-підприємця злочинці утримують і як заручницю.