Команда із Житомирської області посіла 2 місце на чемпіонаті України з карате

9 та 10 листопада у Миколаєві в змаганнях чемпіонату та Кубку України з карате-до (версії WKF та Bogu-budo) коростенська команда обласного представництва Всеукраїнської федерації карате-до „Всесвітня федерація Японської асоціації карате” виборола 2 загальнокомандне місце.

Про це Репортер Житомира повідомили в Коростенській міській раді.

За результатами змагань коростенська команда у складі 22 спортсменів віком від 7 до 25 років, виступаючи у розділах ката і спаринг, здобула 55 медалей (19 золотих, 17 срібних та 19 бронзових).

При цьому, коростенці лише на дві срібних медалі поступились господарям змагань – команді Миколаївської області, до складу якої входило близько 100 спортсменів з 6 клубів.

Загалом, участь у всеукраїнських змаганнях взяло понад 300 спортсменів, що представляли різні направлення бойових мистецтв (кікбоксинг, тайський бокс тощо).