У Житомирі 106 випускників отримали сертифікат «Школи місцевого самоврядування»

Випуск та урочисте вручення сертифікатів про успішне закінчення 20-ї сесії «Школи місцевого самоврядування» активній молоді міста відбулись ввечері 27 листопада в залі засідань Житомирської міської ради.

Про це Репортеру повідомили в міській раді.

Заняття «Школи місцевого самоврядування» (далі – «Школа») тривали більше місяця.

Сертифікати про її успішне закінчення отримали 106 слухачів різних навчальних закладів м. Житомира.

Черговий випуск «Школи» та офіційна церемонія вручення сертифікатів успішності відбулись за участі заступників Житомирського міського голови Олександра Бочковського та Юрія Мойсеєва, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олени Сарно, засновника «Школи» Олега Данилейко та куратора Марини Кур’яти.

«Загалом бажання стати учасниками «Школи» виявили 178 студентів, але до кінця дійшли найсильніші та витриваліші. З кожним роком кількість молоді, яка хоче долучитись до участі в «Школі місцевого самоврядування» збільшується», – підкреслила Олена Сарно.

Загалом за роки існування «Школи місцевого самоврядування» її учасниками стали понад 2 тис. осіб, 1829 з яких одержали сертифікати про її успішне закінчення.

Найактивніші учасники «Школи» після стажування, будуть зараховані до кадрового резерву Житомирської міської ради.

А в планах на майбутнє, взимку 2014 року, організувати поїздку-екскурсію до Верховної Ради України найстаранніших випускників-учасників «Школи», які незабаром розпочнуть стажування в різних управліннях Житомирської міської ради.