У Житомирі 15 років діє Міжнародний благодійний Фонд “Місія в Україну”

Понад 1000 врятованих дітей, більше 5000 жінок отримали безкоштовну психологічну допомогу, близько 2000 сімей, які мають дітей з інвалідністю.

Програму «Профілактика ризикової поведінки» пройшло 39 000 студентів навчальних закладів Житомира та області. Тисячі дітей і підлітків щороку оздоровлюються у літніх сімейних таборах.

Такими є результати діяльності Фонду “Місія в Україну”, який протягом багатьох років надає в Житомирі послуги медико-соціальної реабілітації.

На святкування до Фонду завітали заступник міського голови Олександр Бочковський, а також депутати Житомирської міської ради Віра Шелудченко, Володимир Башек та Олександр Рабинович, – інформує прес-служба мерії.

«Приємно, що ми співпрацюємо з Фондом на різних рівнях. Робота «Місії в Україну» є вагомим внеском у розвиток сфери охорони здоров’я, результати діяльності якого — не просто суха статистика, а врятовані і реабілітовані тисячі життів», — підкреслив Олександр Бочковський.

«Раніше першочергово нас турбували питання харчування, здоров’я і місць для дітей. Завдяки Фонду, ми працюємо і над розумовим, психологічним розвитком дітей. Наші вчителі та вихователі відвідують різні семінари, конференції і застосовують нові технології на практиці», — зазначив директор Романівського дитячого будинку-інтернату Василь Ніколайчук.

Відповідно до розпорядження міського голови Володимира Дебоя, Олександр Бочковський нагородив іменним годинником заступника президента Фонду Ірену Венгловську, а нагрудним знаком-відзнакою — головного лікаря Фонду Олександру Башек.