У Житомирі комуністи відзначили річницю Жовтневої революції

У четвер, 7 листопада, відзначається 96-а річниця Великої Жовтневої соціалістичної революції. Комуністи провели мітинг поряд з пам’ятником Леніну.

Очолив мітинг Тимошенко Микола Михайлович. До мітингу приєднався всеукраїнський громадський рух «Український вибір», громадська організація «МІР», ветерани Великої Вітчизняної Війни.

Тимошенко М.М. виступаючи з промовою зауважив: «Святкування Великого Жовтня, найвеличнішої події – це данина глибокої поваги тим, хто створив велику багатонаціональну державу СССР. Це вдячність тим, хто відстояв цю державу в роки інтервенції та Великої Вітчизняної Війни, підняв країну з руїн та попелищ у повоєнний період, підкорив космос. Це визнання досягнень усіх поколінь радянської доби, які створили потужну економіку. Це була дійсно 2-га Супердержава в світі».

Лідер громадської організації ЖОГО «МІР» Форест С.В., у зв’язку з річницею Жовтневої революції, процитував Фіделя Кастро: «Революція – це сенс історичного моменту, це значить – змінити все те, що має бути змінено, це значить – повна рівність і повна свобода, це значить – до тебе відносяться і ти ставишся до інших людяно, це значить – звільняти себе самим, власними силами, це значить – кидати виклик могутнім панівним силам всередині і поза соціального та національного середовища; це означає – відстоювати те, у що віриш; це означає – скромність, безкорисливість, самовідданість, солідарність і героїзм, це значить – боротися сміливо, розумно і реалістично, це значить – ніколи не брехати і не порушувати принципів етики; це – глибоке переконання в тому, що в світі немає сил, здатних розтрощити силу правди та ідей».

Прес-служба ЖОГО «МІР»