У Житомирі студентів розважали молодіжним ток-шоу

У Житомирі 14 листопада пройшло оновлене молодіжне ток-шоу “Музичний ринг-2013”.

Про це Репортер Житомира повідомили в оргкомітеті ток-шоу.

З постійними ведучими свята Сергієм Вікторовим і Тетяною Гуловою на сцені щоразу з’являлись персонажі відомого мультфільму “Ну, постривай”, у виконанні учасників танцкоманди “T-SQUAD”, з гумористичними репризами на студентські теми.

За підсумками 2013 творчого року дипломи департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації у різноманітних номінаціях отримали: учасники свята Дмитро Бондарчук, міжнародна школа танцю “T-Squad Dance School”, Марія Ревінцова, танцгрупа “Ladies Dance”, Анастасія Навольнєва, танцювальна команда “T-SQUAD”, Юлія Малініна, групи “Крісті”, “Пау-TINA”, “Фобія”, Крістіна Мануйлова, вихованці школи східного танцю “Аміра Денс”, Ольга Виговська, школа моделей “Elite Brilliant MODELS” і багато інших виконавців, які виступили з новими концертними номерами.

За звання “Кращий молодіжний естрадний виконавець 2013 року” цього разу змагались Антон ЛУКАШИК (студент державного технологічного університету) та Вероніка ГУРЕНКО (студентка інституту культури і мистецтв).

Наприкінці свята глядачі своїми оплесками визначили переможця у головній номінації – ним став Антон Лукашик, який отримав подарунки від міської ради, фірми “Оріфлейм” та кінотеатру ім. І.Франка.

У фойє телецентру був організований інформаційний ПроФлеш для молоді. Його провели обласний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом, міський Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, міський культурно-спортивний центр, ГО “Перспектива” та “Паритет”, КП “Реклама” та обласний Центр здоров’я та спортивної медицини.