У Житомирі в першій грі Чемпіонату з боулінгу змагались команди банків. Фото. Відео

5 листопада в Liberty Hall відбулася 1 гра 7-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2013.

Організатори: рекламна агенція Пропозиція (реклама на моніторах в маршрутках) та Liberty Hall. Liberty Hall – забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! У фіналі дарує Переможцям Чемпіонату святкову вечерю на команду.

Цього дня змагалися команди банків м. Житомира:

Укрсиббанк
Райффайзен Банк Аваль
Фідобанк
ВТБ Банк
Укргазбанк
Імексбанк
Банк Русский Стандарт
Надра
У фінал пройшла команда УКРСИББАНКУ з результатом 993 бали.

Найактивніша команда матчу – Надра Банк (отримали квіти від спонсора «Green Flora»)

Найкращий чоловічий результат у Юрія з команди Укрсиббанк – 288 балів (в подарунок фірмова чашка від спонсора меблева фурнітура “BLUM”). Найкращий жіночий результат – Галина з Фідобанку (отримала сертифікат на 100 грн. на купівлю білизну від “Got’e”)

В перерві чемпіонату, знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони» , інтернет-магазин “Демпінг” -http://dumping.com.ua, “Дельта банку” та натяжних стелей “Єліта плюс”. Майже кожна активна дівчина – отримала сертифікати від білизни “Got’e”, а чоловіки – квитки на проїзд від “Лідер таксі”.

Учасники чемпіонату в конкурсах заспівали: за найкращу пісню отримали вазони від «Green Flora» , і складали вірші про “Кофеленд” (кавовий куточок у Глобалі) – всі учасники конкурсу отримали запрошення на чашку кави, а переможець – скриньку елітного чаю.

Страхова компанія “Юнівес” успішно застрахувала наших учасників на позитивний настрій та веселу атмосферу! А вступне слово представника від партнера ЖФ “КІБІТ” надихнуло багатьох до нових звершень! Партнер чемпіонату”МТС” – щедро радували вболівальників своїми сувенірами