У Житомирі завершилась 4 гра Чемпіонату з боулінгу. Фото

14листопада в Liberty Hall відбулася 4 гра 7-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2013.

Медіа-партнер проекту: сайт Репортер Житомира.

Організатори: рекламна агенція “Пропозиція” (реклама на моніторах в маршрутках) та “Liberty Hall”. “Liberty Hall” – забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! 29 листопада запрошує на презентацію нового меню!

Цього дня змагалися колективи компаній:

АТОН
Лідер Таксі
Омакс
Домотроніка
Вольт
Релакслон
ТМ Статус
АН Паритет
ТМ Горілочка

У фінал пройшла команда Релакслон з результатом 1096 балів.

Найкращий чоловічий результат у Сергія з команди ТМ Статус – 302 бали (в подарунок фірмова чашка від МТС та квитки від “Лідер таксі”).

Найкращий жіночий результат – Світлана з компанії Домотроніка (отримала сертифікат в спа-салон від РА “Пропозиції”).

А максимальну кількість страйків забив Андрій -учасник команди Релакслон і отримав подарунок від спонсора меблева фурнітура “BLUM”).

Найактивніші команди матчу – Домотроніка та АТОН – отримали вазони від спонсора “Green flora”.

В перерві чемпіонату, знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони» , інтернет-магазин “Демпінг” -http://dumping.com.ua, “Дельта банку” та натяжних стелей “Єліта плюс”. Майже кожна активна дівчина – отримала сертифікати від білизни “Got’e”, а чоловіки – квитки на проїзд від “Лідер таксі”.

Всі активні команди отримали в подарунок – дисконтні карти від партнеру чемпіонату – Ювелірний салон “Diadema”
Учасники чемпіонату в конкурсах складали вірші про “Кофеленд” (кавовий куточок у Глобалі) – всі отримали запрошення на чашку кави, а переможець – скриньку елітного чаю.

Страхова компанія “Юнівес” успішно застрахувала наших учасників на позитивний настрій та веселу атмосферу! А вступне слово представника від партнера ЖФ “КІБІТ” надихнуло багатьох до нових звершень! Партнер чемпіонату”МТС” – щедро радували вболівальників своїми сувенірами!