У Житомирі завершилась 6 гра Чемпіонату з боулінгу. Фото

21 листопада в Liberty Hall відбулася 6 гра 7-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2013.

Медіа-партнерами проекту виступає Репортер Житомира.

Організатори: рекламна агенція “Пропозиція” (реклама на моніторах в маршрутках) та “Liberty Hall”. “Liberty Hall” – забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! 29 листопада запрошує на презентацію нового меню!

Цього дня змагалися колективи компаній:

РИК Хелен
Партія Удар
СК Уніка
ТМ BLUM
Грін флора
Промінь страйк
Партія Свобода
Просто Радіо
Бізнес Софт Про

У фінал пройшла команда ТМ BLUM з результатом 1124 балів.

Найкращий чоловічий результат та максимальна кількість у Валерія з команди ТМ BLUM – 310 бали (в подарунок фірмова чашка від МТС та квитки від “Лідер таксі”).

Найкращий жіночий результат – 272 бали, Олена з компанії ТМ BLUM(отримала сертифікат в спа-салон від РА “Пропозиції”).

А максимальну кількість страйків забив Андрій -учасник команди Релакслон і отримав подарунок від спонсора меблева фурнітура “BLUM”).

Найактивніші команди матчу – РИК Хелен та Просто Радіо- отримали вазони від спонсора “Green flora” та ТМ Status.

В перерві чемпіонату, знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони» , інтернет-магазин “Демпінг” -http://dumping.com.ua, “Дельта банку” та натяжних стелей “Єліта плюс”. Майже кожна активна дівчина – отримала сертифікати від білизни “Got’e”, а чоловіки – квитки на проїзд від “Лідер таксі”. Всі активні команди отримали в подарунок – дисконтні карти від партнеру чемпіонату – Ювелірний салон “Diadema”
Учасники чемпіонату в конкурсах складали вірші про “Кофеленд” (кавовий куточок у Глобалі) – всі отримали запрошення на чашку кави, а переможець – скриньку елітного чаю.

Страхова компанія “Юнівес” застрахувала наших учасників на позитивний настрій та веселу атмосферу! А вступне слово представника від партнера ЖФ “КІБІТ” надихнуло багатьох до нових звершень! Партнер чемпіонату”МТС” – щедро радували вболівальників своїми сувенірами!