У Житомирі завершилась 7 гра Чемпіонату з боулінгу. Фото

26 листопада в Liberty Hall відбулася 7 гра 7-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2013.

Організатори: рекламна агенція “Пропозиція” (реклама на моніторах в маршрутках) та “Liberty Hall”. “Liberty Hall” – забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! 29 листопада запрошує на презентацію нового меню!

Цього дня змагалися колективи компаній:

Біоресурс
Інтелект Рум
Альфа-ком
Спортивний клуб “ДОДЗЁ”
Банк Креді Агріколь
Збірна “Сантехбуд”+”Дюна Лідер”+”Дім керамік
Партнер
Кредо Буд
Кемь

У фінал пройшла команда Біоресурс з кількістю балів – 1119 та Збірна “Сантехбуд”+”Дюна Лідер”+”Дім кераміки” з результатом 1254 балів (вони автоматично потрапляють у фінал,як переможці минулого чемпіонату ).

Найкращий чоловічий результат у Дениса ( “Дюна лідер”) з команди Збірної – 342 бали (в подарунок фірмова чашка від “МТС” та квитки від “Лідер таксі”). Найкращий жіночий результат – 254 бали, Надія з компанії “ДОДЗЁ” (отримала сертифікат в спа-салон від РА “Пропозиції”). А максимальну кількість страйків забив також Денис компанія “Дюна лідер” і отримав подарунок від спонсора меблева фурнітура “BLUM”).

В перерві чемпіонату, знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони» , інтернет-магазин “Демпінг” -http://dumping.com.ua, “Дельта банку” та натяжних стелей “Єліта плюс”. Майже кожна активна дівчина – отримала сертифікати від білизни “Got’e”, а чоловіки – квитки на проїзд від “Лідер таксі”. Всі активні команди отримали в подарунок – дисконтні карти від партнеру чемпіонату – Ювелірний салон “Diadema”
Учасники чемпіонату в конкурсах складали вірші про “Кофеленд” (кавовий куточок у Глобалі) – всі отримали запрошення на чашку кави, а переможець – скриньку елітного чаю.

Страхова компанія “Юнівес” успішно застрахувала наших учасників на позитивний настрій та веселу атмосферу! Партнер чемпіонату “МТС” – щедро радували вболівальників своїми сувенірами!