У Житомирській області 30 сімей залізничників отримали квартири

22 листопада у м. Коростень 30 сімей залізничників стали новоселами нового п’ятиповерхового будинку по вул. Кірова, 70-а.

Про це Репортеру повідомили в Укрзалізниці.

Серед залізничників, які отримали ордери на житло, працівники станцій, дистанцій колії, електропостачання, сигналізації та зв’язку, захисних лісонасаджень та будівельно-монтажного експлуатаційного управління. Новоселами стали і машиністи локомотивного депо, працівники вагонного депо, колійної машинної станції та дирекції залізничних перевезень.

Ордери на житло 30 родинам вручили генеральний директор Укрзалізниці Сергій Болоболін та начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин повідомив, що до липня 2014-го року буде закінчено будівництво другої черги будинку по вул. Кірова,70-а на 35 квартир. Наразі стадія готовності будівництва складає 50%.

Будинок по вул. Кірова, 70-а у Коростені збудований коштом Південно-Західної залізниці і має 12 двокімнатних та 18 трикімнатних квартир – це перша черга будівництва, яке було розпочато у 2010 році. Будівля загальною площею 2 637,7 кв.м під’єднана до мережі водогону, каналізації, газо- та електропостачання. Облаштована прибудинкова територія.