У житомирської школи №20 ювілей – 50 років

28 листопада свій 50-річний ювілей відзначила Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 20.

Про це Репортер повідомили в міській раді.

Учні вітали школу українською і французькою мовами, бо з 1970 року у школі поглиблено вивчається французька мова.

Директор школи Борис Ведмеденко розповів, що коли вперше побачив навчальний корпус, то навіть і подумати не міг, що буде там працювати, проте нині за будь-яких умов не залишив би її.

«Якась магія стін школи № 20 дає наснагу викладати. Переконаний, що навіть бомби не зруйнують і не відберуть цього у нас, не зможуть знецінити ту родинну атмосферу, яка панує у школі», — зазначив Борис Ведмеденко.

Учнівські та педагогічні колективи школи є постійними учасниками і переможцями змагань різних рівнів. Зокрема, у 2013 році переможцем Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2013» в номінації «Французька мова» стала вчитель французької мови Олена Лисянюк, нагороду якій вручив Президент України Віктор Янукович.

«Приємно, що у нашому місті є така хороша школа, де діти не лише навчаються, а й всебічно розвиваються. Бажаю, щоб навчальний заклад і надалі зростав, налагоджував співпрацю у сфері міжнародних зв’язків і робив умови для здобуття освіти ще більш комфортними», — зазначила Наталія Леонченко, заступник міського голови.