Житомирські чиновники найбільше зловживають під час держзакупівель – фінінспекція

Найбільше порушень у сфері державних закупівель, здійснених органами державної влади та місцевого самоврядування України протягом 2013 року, виявили у Житомирській, Івано-Франківській, Запорізькій і Черкаській областях.

Про це на запит Тиждень.ua повідомили у Державній фінансовій інспекції України.

Згідно з інформацією, загалом в Україні виявили 76 фактів порушень у сфері держзакупівель влади на на суму 31, 5 млн грн.

«З них виявлено втрат на суму 6 млн 939 тис. грн», – зазначають у відомстві.

Найбільше порушень у сфері державних закупівель, здійснених органами державної влади та місцевого самоврядування України протягом 2013 року, виявлено у Житомирській (9 фактів на суму 6 млн 339 тис. грн), Івано-Франківській (8 на суму 5 млн 816 тис. грн), Запорізькій (6 на суму 2 млн 484 тис. грн) і Черкаській (3 на суму 2 млн 186 тис. грн) областях.

Найменше цього року знайшли порушень у Криму (1 на суму 154 тис. грн), Одеській (1 на суму 176 тис. грн), Вінницькій (1 на суму 179 тис. грн) і в Києві (3 на суму 198 тис. грн).

Як повідомлялось, найбільше порушень у сфері державних закупівель, здійснених органами державної влади та місцевого самоврядування України, цього року виявили у соціальній, освітній сферах та у сфері послуг.