Житомирський “ІнБев” здобув першу перемогу у професійній футзальній лізі України

2-3 листопада, в Житомирі пройшли матчі другого туру чемпіонату Житомира з футзалу.

Про це Репортер Жтомира повідомили в прес-служба Федерації футзалу міста Житомира.

Відкривав ігровий день в суботу поєдинок першої футзальної ліги України.

Житомирський “ІнБев” приймав хмельницький “Спортлідер-2”.

Житомиряни відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу, але за чотири хвилини гості його зуміли зрівняти. Але ще до кінця першого тайму Юрій Коваль знову вивів “ІнБев” уперед після розіграшу стандарту. В другому таймі хмельничани спробували відігратись, але команди лише обмінялись голами. На останніх хвилинах тренер “Спортлідеру-2” випускає п’ятого польового гравця, але змінити ситуацію гостям не вдалося. Гра завершилась з рахунком 3:2 на користь житомирян і вони здобувають перші три очки в Першості України.

Після професійних футзалістів на майданчик ФОК Динамо вийшли команди вже вищої футзальної ліги Житомира. Медик, який на старті сезону зумів розгромити СК “Візаж” 8:2, цього разу програв всуху одному з фаворитів турніру – “Дасні-Кофеджіо”. В інших матчах вищої ліги фаворити так само впевнено переграли своїх суперників.

Щоправда, через фінал кубку Житомирського району, була перенесена гра “Енергія” – “Атлет”, яка могла б стати центральною в 2 турі.

Відтак, після двох ігрових турів у вищій лізі Житомира лідирують “Дасна-Кофеджіо” і “Беркут-Профі”, які мають по шість очок.

В першій лізі лідирують ЖВІДУ і “Молокія”, які поки не програли жодного матчу і мають найбільшу різницю забитих і пропущених м’ячів.

Наступні ігри чемпіонату Житомира з футзалу відбудуться вже наступних вихідних, 9-10 листопада. Слідкуйте за анонсами.