У Житомирі завершилась 9 гра Чемпіонату з боулінгу

2 грудня в “Liberty Hall” відбулася 9 гра 7-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2013. Організатори: рекламна агенція “Пропозиція” (реклама на моніторах в маршрутках) та “Liberty Hall”.

“Liberty Hall” – забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив!

Цього дня змагалися колективи компаній:

Сенс Принт

Акваформ – хлопці

Капрі Альфа

Східні танці “Аміда”

Салон білизни “Got’e”

Школа понарошку

Арбітри ЖРФФ

Дім Кераміки

Козаки

У фінал пройшла команда Дім Кераміки з кількістю балів – 1119. Вітаємо переможців!

Найкращий чоловічий результат у Дениса ( Дім Кераміки) – 342 бали (в подарунок фірмова чашка від “МТС” та квитки від “Лідер таксі”). Найкращий жіночий результат – 233 бали, Юлія з компанії Капрі Альфа (отримала сертифікат в спа-салон від РА “Пропозиції”). А максимальну кількість страйків забив Олег (Сенс Принт) і отримав у подарунок чашку від спонсора меблева фурнітура “BLUM”.

В перерві чемпіонату, знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони» , інтернет-магазин “Демпінг” -http://dumping.com.ua, “Дельта банку” та натяжних стелей “Єліта плюс”. Майже кожна активна дівчина – отримала сертифікати від білизни “Got’e”, а чоловіки – квитки на проїзд від “Лідер таксі”. Всі активні команди отримали в подарунок – дисконтні карти від партнеру чемпіонату – Ювелірний салон “Diadema”.
Учасники чемпіонату в конкурсах складали вірші про “Кофеленд” (кавовий куточок у Глобалі) – всі отримали запрошення на чашку кави, а переможець – скриньку елітного чаю.

Страхова компанія “Юнівес” успішно застрахувала наших учасників на позитивний настрій та веселу атмосферу! А промова представника ЖФ КІБІТ надихнула на позитивні звершення. Партнер чемпіонату “МТС” – щедро радували вболівальників своїми сувенірами!