Будь в тренді!

Мода, мода, мода – це те невпинне і невблаганне відчуття, яке гнало і жене людську істоту всю дорогу і буде гнати все життя аж до останнього її шляху, який також має бути виконаний в сучасних та модно-трендових традиціях…

Брендову аудіо та відеотехніку від Sony та Panasonic повністю замінили гаджети( телефони) Nokia та Samsung, а до не давнього часу класично модні та завжди блискучі мерси і бехи повністю витіснені на сьогодні трендовими Porsche Cayenne та кабанячого вигляду Range Rover. 

Не відстає від моди і простий люд, який з настанням холодів масово в’яже в вигляді класичної петлі ( в тому числі і на голе тіло) простенькі шалики, які так зручно закривають вразливу «зону холоду» шию, та і так само легко дають змогу влаштувати асфікцію…

Юнаки, парубки та молоді чоловіки до 40 років, як змовившись бойкотують відомі фірми Gillette, Аrko, Нева та інші, переставши купувати їхню продукцію та виглядають так, як то в пісні групи «Тік» що з Вінниці: олені олені, небриті і не голені… 

Не обійшла, не оминула вона і моду політичну тут теж доволі багато просторової уяви та креативу яке бере свій початок у вже далеких 2004-05 роках. Саме тоді, на Прикарпатті, одним тухлим яйцем мало не вбили людину, великого державного діяча, відомого науковця, в майбутньому, переконливого євро інтегратора, а для братків – просто пахана! 

Той час ще був відомий всьому світу тим, що українці перші винайшли новий спосіб публічного прийняття наркотиків шляхом введення ( дурману) ін’єкцій в померанчеві плоди та моментальної заміни всіх битих російських валянок на американські, ще зовсім не биті..

Новий час вносить нові модні тренди не перейматись якими це просто невігластво або свідчення того, що ти повний когут, відстала та несучасна особа. 

Тренд сезону «Зима 2014» на сьогодні пропонує доволі широкий та інноваційний асортимент, який до цього часу використовувався хіба що актах бразильської карнавальної культури та сценічних масовках. 

Так весільний або похоронний кортеж понад з 5-ти автомобілів згідно Закону від 16.01.2014р., має бути належним чином у санкціонований владою за попередньою письмовою заявою, та, можливо в супроводі даївців мигалками.

Якщо Вас в авто за кермом «захочуть» покарати та за фільмують в постійній корці на Театральній, Київський або В.Бердичевскій (я вже мовчу про Київ), а Ви при цьому не дай бог відвідували київський майдан або щось «вякнули» проти влади (просто хотіли покращення ще вчора) то будьте певні, з великою вірогідністю Вас заміться (заметуть), відмітять, і прощай на два рочки водійські права, якщо, правда, не домовишся за грошову винагороду «рєшатєлю»… 

А ось посилання на майже ексклюзивне інтерв’ю від тих, хто точно не попаде під дію закону, це так звані «тітушки» від влади, які відкрито заявляють, що дія закону про дорожній рух на них не поширюється, і це правда…

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/multimedia/2014/01/…

Далі: чоловічим трендом одягу цього зимового сезону є секондхендовський камуфляж армії бундесверу з німецьким міні прапором на рукаві.

Для вибагливих і примхливих українських панянок пропонуються широкий набір для покриття чарівних облич від традиційних вуалей та масок з п’єси «Летюча миша», а далі, до екстравагантних але дуже практичних в координаті майданівських реалій вживаних каструль з діркою та бабусиних друшляків … 

Ще один, ну просто бомбовий (не плутайте з уже фірмовим бімбовим) тренд сезону це масова «явка з повинною» до рай відділків, міліцейських та есбєушних служб, прокуратур, та і просто органів державного управління та місцевого самоврядування з вимогою вже зараз і негайно «взяти під варту» за багаторазове ( від 16.01.2014р) порушення Закону та готовність понести «справедливе» покарання в рамках вимог «нового» демократичного Закону. 

І не буде в цьому безкінечному потоці маразматичних Законів, Указів, Постанов, інших підзаконних актів ні початку ні кінці до тих пір, поки ми всі публічно не висміємо, не осудимо, не погодимося не тільки з нормативними нормами, але і з нелюдською, примітивною диктаторською філософією, яку видають «на гора» «державні мужі».

Якщо ми змовчимо, то скоро, дуже скоро, нам однозначно заборонять (як сусідній Білорусі) просто ходити по колу, ходити і мовчати, плескати в долоні, організовано тримати квіти в правій руці, тощо… 

Вам це подобається,підходить, Ви згодні?

І не має бути ні початку ні кінця цьому театралізованому дійству( бразильському , аргентинському, вже українському карнавалу), бо в нинішніх умовах, саме гумор, сатира, їдкий сарказм, привселюдне висміювання безпрецедентних та безпардонних дій зможуть ефективно нівелювати той негативний та деструктивний потік протидержавних дій та актів, які горою накочуються на Україну. 

Постійний та всебічний тролінг дій влади, флешмоби, все це на сьогодні по справжньому «круто», це в справжньому тренді…

Якщо ти молодий, креативний, сповнений сил та енергії, будь завжди в тренді, але багато не тренди…


P.S.: Сучасна самозахисна новація.

Цей текст є виключно художнім вимислом автора і не має до політики, політичного процесу ніякого стосунку. Усі обставини, імена людей( яких не було), посади, назви органів та місцевостей є вигаданими. Будь-який збіг з реальними обставинами, країнами, реальними подіями, людьми є просто випадковим збігом обставин.