Житомирську міськраду перетворили в неприступну фортецю для громадян, – ЖОГО “МІР”

Для того, щоб чиновники Житомирської міськради могли ефективно працювати на благо міста та житомирян, їх надійно охороняють турнікети та муніципальна міліція.

Спілкування з пересічними житомирянами тепер відбувається в основному лише в письмовій формі. Для зручності навіть було створено спеціальні відділи з добре навченими чиновниками, які вміють писати листи з усілякими відмовками, чому та з якої причини ваша проблема не може бути вирішена.

Та які ж такі «військові таємниці» так ретельно оберігаються за зачиненими дверима кабінетів міськради? Чому так старанно відгороджуються від житомирян? Можливо, просто намагаються приховати власну безвідповідальність та некомпетентність? Чи мова йде про якісь матеріальні блага, про які простим смертним навіть здогадуватись заборонено?

Потрапити на засідання виконкому, сесії, чи, боронь боже, якоїсь комісії, особливо якщо мова йтиметься про той самий розподіл, практично неможливо не те що людині «з вулиці», а й представникам преси та громадських організацій.

На письмове прохання представника активно діючої в місті громадської організації «МІР» про дозвіл на присутність при роботі комісії з житлових питань, заступник міського голови Володимир Кропивницький повідомив, що комісія і так працює, і в своїй роботі керується законами неіснуючої країни, а саме постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 року.

А для ще більшої переконливості, що нав’язливих послуг «МІР» вони не потребують, пан Кропивницький повідомив, що склад комісії затверджений ще в 2011 році рішенням виконкому №15 і ніяких змін не потребує.

Напевне тотальна занятість заступника міського голови не залишила йому часу ознайомитись з цим самим рішенням. Інакше б він на власні очі переконався, що частина членів колись затвердженої комісії вже давно звільнені зі своїх посад, ба й мабуть покинула межі міста.

Ось так і живемо, бо невідомі люди, в кабінетах під надійною охороною, приймають рішення, керуючись неіснуючими законами та положеннями, незважаючи на інтереси тих, кого ці рішення безпосередньо стосуються.

Прес-служба ЖОГО “МІР”
Діана Мінаєва