“Специ” Колесніченка розділили Україну на три частини, Житомирщину віднесли до Центрального регіону

11 лютого на сайті організації “Русскоязычная Украина”, яку очолює народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вийшов матеріал, в якому Україна поділена на три частини, Житомирщину віднесли до Центрального регіону, пише «iPress».

В оприлюдненому матеріалі, підписаному кандидатом соціологічних наук Сергієм Дембицьким, країну поділено “гуманітарними кордонами” на основі симпатій та антипатій до чинної влади та “східнослов’янських цінностей”.

В першому варіанті Україна виявилася поділена на три регіони:

Західний (Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільска та Рівненська області),
Центральний (Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Херсонська та Закарпатська області),
Південно-Східний (Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська області та Крим)

“Однак, враховуючи важливість географічного фактору, тобто, щоб регіони утворювали цілісні (географічно нерозривні) групи, в фінальному варіанті я включив Закарпатську область в Західний регіон, а Херсонську – в регіон Південного Сходу”, – зазначив Дембицький.

Як пише видання, останнім часом Вадим Колесніченко активно агітує за федералізацію України, стверджуючи, що лише у такий спосіб можна вирішити нинішню кризу.