Заступником Рижука може стати депутат із Житомирщини, якого звинувачували у рейдерському захоплені замку “Радомисль”

Чутки про звільнення голови Житомирської ОДА не підтвердилися.

Про це виданню «From.ua» стало відомо з достовірного джерела в Головному управлінні з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України.

За інформацією видання, Сергій Рижук успішно пройшов співбесіду у нового керівництва Адміністрації Президента і залишиться у своєму кріслі до 2015 року. Микола Присяжнюк, якому пророкували посаду губернатора Житомирщини, і надалі виконуватиме функції міністра агрополітики. Але одне кадрове зміна в Житомирі все ж відбудеться – заступником Рижука призначать політика і бізнесмена Романа Руденка.

Свої крісла також збережуть всі заступники Сергія Рижука, крім Миколи Олещенко. Його місце займе депутат Радомишльського районної ради і власник столичної будівельної корпорації Роман Володимирович Руденко. Про це стало відомо з джерела в Головному управлінні з питань регіональної та кадрової політики АПУ.

«Кандидатура Романа Руденка вже узгоджена, в лютому відбудеться його представлення у Житомирській ОДА. Швидше за все, Роман Руденко замінить на посаді нинішнього заступника голови Житомирської ОДА Миколи Олещенко», – повідомило джерело.

У розпорядженні ЗМІ зараз є матеріали Головного управління з питань регіональної та кадрової політики АПУ це підтверджують. Йдеться про узгодження кандидатури Романа Руденка нинішнім губернатором Сергієм Рижуком.

Нагадаємо, у 2011 році, як повідомляли в прес-службі Ольги Богомолець, а також в багатьох ЗМІ, вночі кілька невідомих на чолі з місцевим депутатом Романом Руденком напали на 400-річний замок у Радомишлі та зрізали паркан. 30-річний Руденко погрожував власниці музею Ользі Богомолець сексуальними стосунками. Подробиці у сюжеті ТВі .

Довідка. Руденко Роман Володимирович народився в 1981 році в м. Радомишль Житомирської області. Працював на посаді першого заступника глави Радомишльської районної держадміністрації. Обраний депутатом Радомишльського районної ради VI скликання. Бізнес-інтереси Романа Руденка зосереджені в сфері будівництва: він є основним акціонером компанії « Столична будівельна корпорація».