Підшукуємо письмовий комп’ютерний стіл для школяра від Культ мебелі

Перші роки у школі – це відповідальна і хвилююча подія, що міняє дуже багато чого в житті дитини.

Перший крок зі світу дитинства, ігор або маленьких примх в іншій, дорослий, більш суворий, упорядкований – світ школяра.

Цей перехід складний для дитини не тільки психологічно, він несе чимале навантаження і на його здоров’я. Велике навантаження, особливо у дітей молодшого шкільного віку, викликає тривале статичне напруження, пов’язане із збереженням певної пози під час роботи в класі.

Тривала напруга м’язів спини при сидінні і рук негативно позначаються на поставі і загальному стані організму.

За даними Міністерства охорони здоров’я, більше половини дітей у процесі навчання разом зі знаннями набувають порушення постави, короткозорість або інші малоприємні «додатки».

У міру можливості з таким станом речей борються і лікарі, і педагоги, і батьки, – всі ми можемо сильно допомогти їм у боротьбі за здоров’я своєї дитини. Як?

За допомогою Kult-mebeli та правильної організації робочого місця вдома. А робоче місце школяра – це його письмовий комп’ютерний стіл. Ну, і стілець. Головне – правильно їх підібрати.

Розташування письмового столу школяра.

Якщо у вас є власний замок, ну або будинок, де кожному члену сім’ї можна виділити робочий кабінет, то, ймовірно, у вас питання, де ж розташувати цей самий дитячий письмовий стіл, хвилює мало. У всіх інших випадках, навіть за наявності окремої дитячої, що зустрічається не так вже й часто, можуть виникнути складності.

Біля вікна – добре, але під вікном батарея, а це шкідливо. Одні психологи стверджують, що сидіти носом до стіни добре, бо нічого не відволікає, інші пов’язують це з почуттям пригніченості і психологічним дискомфортом дитини. Найімовірніше, пошук істини в цих складних питаннях поступиться здоровому глузду і наявності місця в кімнаті.

Є місце біля вікна – чудово, просто поставте дитячий письмовий комп’терний стіл не впритул, а сантиметрах в 20 від стіни, щоб гаряче повітря від батареї проходило безперешкодно.

Немає місця біля вікна, і взагалі сім’я живе в одній-єдиній кімнаті, яка і спальня, і дитяча, і вітальня? На такий випадок можна підшукати чудовий письмовий комп’ютерний стіл, що стане біля ліжка.

Головне, щоб робоче місце дитини було завжди правильно розташоване – з лівого боку, і досить яскраво освітлене. З цим Вам допоможуть спеціалісти інтернет-магазину.