У Житомирі вимагали почути “Голос народу”

Рівно о 12.00 студенти та викладачі житомирських вишів вийшли під свої навчальні заклади і приєдналися до всеукраїнської акції “Голос народу”, яку анонсували попередньо, пише “1.zt.ua”.

Кількасот людей із національною символікою зібралося в центрі міста – біля філармонії та на майдані Корольова.

Місцеві автомобілісти проїхали колоною вулицями Житомира із закликами приєднуватися до акції і показати, що Україна – це єдина країна.

“Схід, Захід, Південь, Північ і Крим – єдині”, – скандували учасники зібрання. Вони відкрито заявили про свою підтримку кримчанам і впевнені, що ситуація вирішиться на користь українського народу.

Путіна та його армію назвали окупантами, які скористалися послабленим становищем країни-сусідки задля власних економічних та політичних потреб.

Активісти Правого сектору викрикували гасла про єдність країни і смерть ворогам – “Україно, вставай – Батьківщину захищай”, “Дайте нам зброю, – підемо до бою”, “Крим український”, “Окупантам Криму – смерть”, “Збройним силам України – слава” та інші.

Варто також відзначити, що з 11.30 в центрі міста лунали церковні дзвони в усіх храмах, в рамках акції “Голос народу”. Також було чути сигнали автомобілів.

Під стінами Житомирського національного агроуніверситету зібрався майже весь студентський та викладацький склад.

Біля філармонії люди розходилися, співаючи гімн України.

Студенти Житомирського державного університету ім.І.Франка перед четвертим корпусом влаштували флешмоб і вилаштувалися в прапор України.

Студенти автодорожнього коледжу також вийшли на акцію вздовж Бердичівської.

Частина людей зібралася біля драмтеатру, а також на Котовського під стінами бібліотеки для юнацтва.