В Житомирі новоградці звернулася до Француза: «якщо потрібно купити цю посаду, то ми громадою зберемо гроші і заплатимо кому потрібно»

Сьогодні, 21 березня, в Житомирській обласній раді проходили загальнообласні громадські слухання.

Громаду зібрали з ціллю обговорення початку реформування системи влади.

Висвітлено питання реформ місцевого самоврядування та зачитані: проекти Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, Закони України «Про співробітництво територіальних громад» і «Про право територіальних громад на об’єднання».

Зроблено акцент на те, що в 2014році мають бути внесені зміни до Конституції. Зміни стосуються права територіальних громад на добровільне об’єднання, наразі таке право відсутнє.

Потрібно розробити законодавчу базу, в якій буде регламентоване законне право на об’єднання і розроблений механізм цього об’єднання.

По ходу слухань в залу ввійшли люди, які представилися громадою Новоград-Волинська. До мікрофона підійшов представник цієї громади – Руденко Сергій і озвучив вимоги Новоград-Волинської громади.

Руденко Сергій звернувся до Кізіна і Француза з питанням, чи готові вони негайно дати згоду і підписати призначення на посаду голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області людини, яка задовольняє громаду Новоград-Волинського і є виразником цієї громади і інтересів громади, а не виразником інтересів влади та провладних структур. Була названа фамілія цієї людини — Остапчук.

«Якщо потрібно купити цю посаду, то ми громадою зберемо гроші і заплатимо кому потрібно. Скажіть тільки кому. Нам відомо, що наразі ця посада виставлена на продаж», — з сарказмом закінчив свою промову Руденко Сергій.

Журналісту організації «МІР» Сергій Руденко розповів, чому громада сьогодні прилюдно звернулася до Француза та Кізіна.

«Ви ж знаєте, яка обстановка в нашому районі. Досі не призначений новий голова райдержадміністрації Новоград-Волинська. Нам відомо, що вже йдуть підкилимні війни за цю посаду, ця посада вже виставлена на продаж. Ми втомилися від того, що років 20 районом негласно та й гласно керує Литвин. Він і досі лобіює своїх людей у провладні структури. Не для цього наші побратими стояли на майдані. Теперішня влада має почути нас. Ми діємо законно та відкрито».

Руденко Сергій є автором пісні «Небесна сотня».